Kto som…

Moje meno je Viktória Njagojevič. Ako viacero žien, aj ja som túžila mať svoju vlastnú značku, ktorá by zosobňovala mňa a potešila druhých. Priznám sa, že ma k tomu nabádal aj môj snúbenec, ktorý ma od začiatku môjej túžby podporoval, aby sa mi podarilo vytvoriť si vlastnú značku s produktami, ktoré by som chcela ponúkať ľuďom. VikiRose značka vznikla v  apríli 2018 a jej cieľom je prinášať najmä radosť a vzbudiť pozitívne emócie pre všetkých nositeľov strieborných alebo zlatých, personalizovaných šperkov. Každý kus je originál a má nenahraditeľný význam pre toho, kto šperk nosí.

Kvalitné spracovanie

Pri výrobe šperkov používame kovy najvyššej kvality: striebro rýdzosti 925/1000 a 14k zlato rýdzosti 585/1000. Na špeciálnu požiadavku vyrobíme aj zlatý 18k šperk. Gravírovanie šperkov robíme prostredníctvom technologicky vyspelých laserov, ktoré dokážu gravírovať s vysokou presnosťou a kvalitou.

Každý šperk je navrhnutý, ručne dokončený a zabalený na Slovensku. 

Mojou ďalšou túžbou je rozšíriť značku o nový sortiment produktov s personalizáciou a mať vlastnú prevádzku/obchodík, v ktorom by boli darčeky ihneď k odberu alebo na objednávku s dodaním do 2 týždňov.

Potrebujete poradiť?

Marshmallow powder gingerbread biscuit tootsie roll. Cake sweet jelly apple pie apple pie gummi bears gummies. Chupa chups sweet soufflé tootsie roll.

0904 431 994